Dijamant a.d. Zrenjanin

locationBeograd, Auto put Novi Beograd - Novi Sad bb

Dijamant A.D. je najveći proizvođač jestivih ulja, margarina, biljnih masti, majoneza i preliva u ovoj regiji.

U nastojanju da i dalje razvijamo svoju kompaniju i zadržimo lidersku poziciju na tržištu, svoj uspešni tim želimo ojačati upravo s Vama kao novim članom naše kompanije.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Vozač - dostavljač

Beograd, Zrenjanin, Vrbas, Čačak, Niš

Uslovi:

  • III i IV stepen stručne spreme
  • B i C kategorija
  • poželjno iskustvo u distribuciji robe

Opis poslova:

  • Upravlja motornim vozilom prema dnevnom rasporedu rada
  • Vrši istovar kao i nadzor nad robom
  • Vrši i kontroliše pravilan raspored tereta na vozilu
  • Stara se o pravilnom prosleđivanju prateće dokumentacije i dr.

Zašto je dobro biti naš vozač: vikend je slobodan, kamioni su novi i klimatizovani, kamioni imaju ručne paletare, rampa na kamionima omogućuje lakši istovar robe, zarade i sve naknade isplaćujemo redovno, dodatno zdravstveno osiguranje, isplata Božićnice, Novogodišnji paketići za decu do 10 godina starosti, mogućnost stalnog zaposlenja nakon isteka probnog rada i drugo.

Svoje biografije šaljite na: www.dijamant.rs; Ljudski resursi, sekcija Zaposlenje.