Milšped d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd

Kompanija Milšped d.o.o. Beograd, regionalni lider u oblasti logistike, transporta i špedicije, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

MAGACINSKI RADNIK / KOMISIONER

Lokacija: Krnješevci, Industrijska zona bb (Više izvršilaca)

Glavna zaduženja:

  • Vrši komisioniranje robe;
  • Manipulacija robom u skladištu;
  • Obavljanje skladišnih operacija kroz rad sa RF terminalima;
  • Rad na utovaru i istovaru robe, sa i bez korišćenja ručnog paletnog viljuškara;
  • Prijem i izdavanje robe; kvantitativna i kvalitativna kontrola robe;
  • Popis robe u skladištu;
  • Vrši druge poslove sa robom, koji utiču na promenu stanja robe na izlazu u odnosu na stanje robe na ulazu u skladište (komisioniranje robe, deklarisanje);

Potrebne kvalifikacije za radno mesto:

  • Potrebna stručna sprema: NK, PK;
  • Poželjno poznavanje rada na RF terminalima;
  • Poželjno poznavanje rada sa ručnim i električnim paletarnim viljuškarom;
  • Zdravstvena sposobnost

Našim zaposlenima nudimo:

  • Obuke i profesionalno usavršavanje uz mogućnost napredovanja
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa na fiksnu zaradu
  • Rad u pozitivnom i uređenom okruženju
  • Organizovan prevoz do posla

Uslovi rada:

  • Smenski rad

Ukoliko Vas motiviše dinamično i perspektivno radno okruženje, pošaljite nam svoju biografiju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.