Min-Commerce d.o.o. Beograd

locationBeograd, Autoput Beograd-Novi Sad 294 a
Card image cap

POZICIJA:

OPERATER TETRAPAK OPREME

Zemun (Beograd)

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme,
  • Poželjno iskustvo u radu sa tetrapak opremom (prednost rad sa TBA-3 i TBA-8) i njenom preventivnom održavanju,
  • Spremnost na smenski rad.

Opis posla:

  • Priprema tetrapak linije za rad prema važećem planu proizvodnje (uključujući sanitaciju tetrapak linija i sterilizaciju mašina),
  • Prati i kontroliše ispravnost rada mašine, kao i korektnost (ispravnost) formiranog napunjenog brika (zajedno sa kontrolom kvaliteta) i ispisa datuma na pakovanju,
  • U slučaju neregularnog rada mašine blagovremeno prijavljuje neispravnost dežurnom smenovođi ili majstoru,
  • Preduzima sve aktivnosti kako bi linija radila što efikasnije uz poštovanje bezbednosnih i prehrambenih standarda,
  • Održava stanje mašine i prostora oko nje čistom i ispravnom; obavlja preventivno održavanje tetrapak opreme (čišćenje, podmazivanje, pregled...),
  • Popunjava blagovremeno sve relevantne dokumente vezane za opremu kojom raspolaže, u skladu sa važećim standardima,
  • Obučen da, u smeni kada ne radi kao operater na tetrapak opremi, vrši punjenje na drugim linijama,
  • Obavlja i sve druge zadatke koje mu dodeli nadređeni (smenovođa).