Min-Commerce d.o.o. Beograd

locationBeograd, Autoput Beograd-Novi Sad 294 a

MIN-COMMERCE je jedna od vodećih kompanija koja se bavi preradom voća i povrća, sa akcentom na proizvodnji kečapa i drugih proizvoda na bazi paradajza.

Zbog povećanog obima posla i uvođenja novih tehnologija, raspisujemo konkurs za radno mesto:

Operater na opremi za pasterizaciju

Zemun-Beograd

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema,
  • Iskustvo u radu sa proizvodnom-prehrambenom opremom (Prednost poznavanje rada na izmenjivačima toplote),
  • Osnovno poznavanje principa pranja i dezinfekcije proizvodnih linija,
  • Odgovornost u poslu, pedantnost, poštovanje propisanih procedura,
  • Spremnost na smenski rad.

Opis posla:

  • Rad na pločastim pasterizatorima i opremi za sanitaciju (CIP sistem),
  • Preventivno održavanje opreme kojom rukuje,
  • Vođenje evidencije rada opreme, prijava kvara i ostale dokumentacije propisane ISO i HACCP standardom,
  • Blagovremeno obaveštavanje o bilo kom neregularnom radu uređaja i opreme kojom rukuje.

Prijave slati elektronskim putem do 28.06.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.