Everest d.o.o.

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Kompanija Everest d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju:

Serviser - tehničar

Rad u Srbiji i regionu

Opis posla:

  • Servisiranje i instalacija printera velikih formata, laserskih i CNC graverica
  • Prodaja materijala i boje za inkjet industriju: Epson Bestselling Dealer za velike formate, Jetbest Distributer, izvoznici

Uslovi:

  • Poznavanje elektronike, principa rada printera velikih formata, RIP softwera, Laserskih CNC graverica
  • Poželjno programa za grafičku obradu slike
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola
  • Potrebna vredna i ambiciozna osoba sa iskustvom u ovom zanimanju

Nudimo:

  • Dinamičan i dobro plaćen posao
  • Mogućnost napredovanja i edukacije
  • High end tehnologija koji nije dostupna svakom