CTC UNIT d.o.o.

locationBeograd, Savska 2A, Ostružnica

CTC-Unit-ATV&NAUTICA je ekskluzivni uvoznik i distributer nekoliko svetski poznatih nautičkih i ATV brendova za Srbiju a za određene brendove i za region, raspisuje konkurs za mesto mehaničar-serviser u atv-nautičkom salonu u Beogradu.

Radno mesto:

Mehaničar - serviser

(skuteri, ATV vozila, vanbrodski motori)
Mesto zaposlenja: Beograd, Ostružnica

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Potreban iskusan i samostalan mehaničar

Opis poslova:

  • Servisiranje i popravka skutera, ATV vozila i vanbrodskih motora u garantnom i vangarantnom roku
  • Sklapanje (montaža) ATV vozila i ugradnja vanbrodskih motora
  • Poručivanje i izdavanje rezervnih delova

Očekujemo Vaše prijave ukoliko želite da radite u dinamičnom i interesantnom okruženju.