Nikku d.o.o.

locationBeograd, Beograd

NIKKU je novi domaći brend dečije garderobe i nameštaja koji za izradu koristi najfinije prirodne materijale. Naša inspiracija je upotreba prirodnih boja i neutralnog dizajna kroz koje u modu vraćamo kragnice, tregerice, dokolenice i bezbrižnu dečiju radost igre.

Potreban nam je:

Šivač/Krojač

za rad u proizvodnji dečije garderobe, Beograd

OPIS POSLA:

  • Izrada dečijih odevnih predmeta na mašini (šivaća mašina, endlarica, rupičarka)
  • Krojenje komada po šablonu
  • Posvećenost detaljima kroz kontrolu i proveru kvaliteta izrade

USLOVI:

  • Iskustvo u šivenju i krojenju
  • Samostalnost u radu i izrada modela od početka do kraja
  • Poznavanje materijala
  • Preciznost
  • Spremnost na usavršavanje i timski rad

NUDIMO:

  • Rad u prijatnom okruženju modernog prostora u samom centru Beograda
  • Stalni radni odnos
  • Redovna isplata

Ukoliko posedujete navedene uslove, entuzijastični ste i očekujete rad u mladoj, modernoj i uspešnoj kompaniji koja Vam može obezbediti prijatnu radnu okolinu, odlično radno vreme i dobru zaradu, prijavite se.