Holizam d.o.o.

locationBeograd, Beograd

Hotel life design u samom srcu Beograda, koji neguje duh dobrog gostoljublja i pruža uslugu na najvišem nivou!!!

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Zamenik šefa domaćinstva - referent za zaštitu životne sredine

Beograd
- jedna radna pozicija -

Uslovi:

  • IV/VI stepen stručne spreme (prednost će imati kandidati sa VI i višim stepenom stručne spreme)
  • znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru
  • odlične organizacione sposobnosti
  • komunikativnost, prodornost, spremnost za timski rad
  • poželjni su i kandidati bez iskustva
  • osobe bez iskustva će prvi mesec obavljati poslove sobarice i higjeničarke u cilju obuke za radno mesto zamenika šefa domaćinstva

Vaši osnovni zadaci i zaduženja su:

  • organizovanje rada sobarica i higijeničarki u hotelu
  • kontrola čistoće soba i javnih površina hotela
  • formiranje liste o dnevnoj zauzetosti soba potrebne za rad sobarica
  • trebovanje robe potrebne  funkcionisanje domaćinstva
  • kontrola i dopuna mini bara
  • organizovanje prikupljanja ambalažnog otpada i razvrstavanje povratne i nepovratne ambalaže i odlaganje na privremeno skladištenje
  • angažovanje laboratorije  za uzorkovanje i analizu otpadanih voda

Nudimo:

  • rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • zasnivanje radnog odnosa
  • redovnu isplatu zarade
  • usavršavanje kroz rad i mogućnost napredovanja
  • obuku u toku radnog vremena

Prijave mogu slati i kandidati bez iskustva.