Soulfood d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd

Soulfood d.o.o. je jedan od vodećih distributera pića, maloprodaje i veleprodaje na teritoriji grada Beograda i u okruženju. Kvalitet ponude, profesionalnost usluge, pristupačne cene, neprekidno unapređivanje i razvijanje poslovanja, kao i širenje linije asortimana i osvajanje novih tržišta, bili su principi kojima smo se rukovodili od samih početaka.

U cilju daljeg unapređenja poslovanja i jačanja stručnog tima raspisujemo konkurs za radno mesto:

Operater call centra
(kalkulant u veleprodaji)

Beograd

Opis posla:

  • primanje porudžbina preko telefona, fakturisanje robe
  • pružanje informacija i saveta vezanih za proizvod/uslugu
  • prodaja proizvoda
  • informisanje kupaca o promocijama traženog proizvoda
  • prikupljanje trebovanja
  • evidencija faktura
  • izrada kalkulacija

Uslovi:

  • SSS
  • poznavanje MS Office paketa (Excel)
  • posedovanje izuzetnih komunikacionih veština - poznavanje proizvoda koje kompanija prodaje
  • radno iskustvo na sličnim poslovima
  • snalažljivost, fleksibilnost, odgovornost

Nudimo:

  • zahtevnu i izazovnu poziciju uz dobre uslove rada i mogućnosti profesionalnog napredovanja
  • dinamičan posao
  • rad u uspešnom timu