Modrulj d.o.o.

locationNovi Sad, Novi Sad
Card image cap

Potreban nam je:

Radnik u magacinu

Petrovaradin (Novi Sad)

Opis posla:

  • Prijem robe u magacin i kontrola kvaliteta i kvantiteta robe
  • Vođenje računa o prijemu robe, pakovanju, spremanju robe za isporuku, pravilnom održavanju postojeće robe u magacinu
  • Vršenje popisa robe
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme
  • Održavanje magacinskog prostora

Potrebni uslovi kandidata:

  • Iskustvo u radu u magacinu
  • Pedantnost i odgovornost za robu
  • Organizovanost i tačnost
  • Vozačka dozvola B i C kategorije

Nudimo:

  • Prijavu, stalno i sigurno zaposlenje
  • Redovnu fiksnu zaradu
  • Plaćen prekovremeni rad
  • Mogućnost napredovanja spram rezultata
  • Rad u dinamičnom, stručnom i kolegijalnom timu