ESB beton d.o.o.

locationBeograd, Zrenjaninski put 198

ESB BETON d.o.o. Beograd, ćerka firme ESB Edewechter Stahl Beton Suljic Gmbh Nemačka koja se bavi proizvodnjom i prevozom betona raspisuje konkurs za radno mesto:

Vozač miksera (mešalice za beton)

Beograd

Zaduženja:

  • Prevoz betona od baze do gradilišta
  • Briga o tehničkoj ispravnosti vozila i održavanje vozila tokom rada

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Posedovanje vozačke dozvole C kategorije i kartice vozača za digitalni tahograf
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje 3 godine
  • Dobro poznavanje gradske saobraćajne mreže
  • Izražena komunikativnost, sklonost ka timskom radu

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Rad u korektnom i dinamičnom okruženju