Obuća Metro

locationFutog, Futog

Ukoliko si u potrazi za poslom u modnoj kompaniji, mogućnostima za razvoj i novim izazovima ovo je kompanija za tebe. Potrebni su nam kandidati koji žele da doprinesu uspehu kompanije, koji su odgovorni i uživaju u dinamičnoj atmosferi.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Shop Assistant / Prodavac

FUTOG

Opis posla:

  • Dinamičan rad u prijatnoj atmosferi
  • Aktivna prodaja i savetovanje kupaca sa kvalitetnim i stručnim informacijama
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju željenih proizvoda
  • Direktno posluživanje kupca

Od Vas očekujemo:

  • Osećaj za modu i praćenje modnih trendova
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Iskustvo u direktnoj prodaji
  • Ozbiljnost i pedantnost u radu
  • Uslužnost i prodajnu orijentisanost
  • Rad u smenama i vikendom

Nudimo Vam:

  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele kompanije
  • Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu i stimulativnu zaradu

Započnite sa nama karijeru punu mogućnosti i postanite deo profesionalnog tima.
Verujemo da su naše najveće blago ljudi koji rade u maloprodajama.