Art Group Energy d.o.o.

locationVeternik, Isidore Sekulić 24

Zbog proširenja obima posla, "Art Group Energy" d.o.o. otvara radno mesto na poziciji Električar.

Ako volite da radite dinamičan posao na kom ćete imati priliku profesionalno da se usavršavate i napredujete – ovo ja idealna pozicija za Vas.

Potreban nam je:

Električar

Veternik

Opis posla:

  • postavljanje kablovske instalacije
  • montaža opreme za sisteme video nadzora (prednost)
  • montaža sistema za dojavu požara
  • održavanje opreme

Uslovi:

  • angažman na duži vremenski period
  • aktivni vozač B kategorije (rad na terenu)
  • sa ili bez iskustva, spreman na stručno usavršavanje (prednost prilikom odabira će imati oni koji imaju iskustva)
  • poželjno poznavanje engleskog jezika i rada na računaru
  • prednost iskustvo rada sa slabom strujom

Mi Vam nudimo:

  • rad u pozitivnom i prijatnom okruženju, stimulativnu zaradu, i mogućnost za Vaše dalje usavršavanje