Alvos d.o.o.

locationBatajnica, Majora Zorana Radosavljevica 271

Alvos je pravno lice osnovano 2008. godine u Beogradu. Osnovna delatnost naše firme je prodaja kompletne opreme za kupatilo, keramike domaćih i stranih brendova, kupatilskog nameštaja, tuš kabina i kada, kao i programa za termo i hidroizolaciju, vodovodnog i kanalizacionog materijala, boja i lakova.

Ukoliko ste ambiciozni, dinamični i tražite posao na duže staze u kojem ćete moći da izrazite Vaše profesionalne sposobnosti i imati priliku za stalna usavršavanja i napredovanja, prijavite se za radno mesto.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Prodavac u maloprodaji

Batajnica

Opis poslova:

  • Profesionalan i korektan odnos prema kupcima
  • Izrada dokumenata vezanih za prodaju robe
  • Manipulacija robom
  • Prodaja i naplata prodate robe
  • Praćenje prodaje i asortimana proizvoda
  • Održavanje prodajnog prostora urednim
  • Učešće u postprodajnim aktivnostima

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje i korišćenje rada na računaru
  • Ozbiljne i odgovorne osobe sa radnim navikama
  • Prethodno iskustvo na sličnim ili istim poslovima
  • Spremnost na rad radnim danima i vikendom
  • Orijentisanost na postizanje ciljeva i pobednički mentalitet
  • Usmerenost na kupce i njihove potrebe

Alvos Vam pruža:

  • Dobre i redovne finansijske uslove i bonuse
  • Mogućnost napredovanja
  • Dinamično radno okruženje

Uz CV obavezna fotografija. CV poslati elektronskim putem.