Kliateliz d.o.o.

locationBeograd, Beograd
Card image cap

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Vozač teretnog vozila u međunarodnom transportu

Sedište firme: Bajmok (Subotica)
Zemlje angažovanja: Srbija, Mađarska, Slovačka, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora
Broj izvršilaca: 2

Opis poslova:

  • Vrši prevoz robe
  • Vrši kontrolu količina robe prilikom utovara i istovara istih
  • Preuzima i zadužuje prevoznu dokumentaciju i odgovoran je za istu
  • Potpisuje dokumentaciju o teretu i istu predaje primaocu
  • Odgovoran je za pravilnu primenu mera zaštite na radu
  • Odgovoran je za pravilnu primenu svih propisa o kretanju vozila u javnom saobraćaju
  • Odgovoran je za tehničku ispravnost i čistoću zaduženog vozila
  • Izveštava o svim situacijama vezanim za transport
  • Po potrebi obavlja zamenu drugih vozača
  • Obavlja druge poslove po nalogu poslodavca

Uslovi za rad:

  • Zdravstvena sposobnost (lekarski pregled)
  • Vozačka dozvola (C, E kategorije)
  • KV, SSS (III/ IV srednja stručna sprema)
  • Sposobnost pridržavanja propisanih standarda
  • Kartica vozača za digitalni tahograf
  • Prednost za vozače sa teritorije Bajmoka i Subotice, Vojvodine

Poželjno:

  • Radno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:

  • Dobre uslove i pozitivnu atmosferu rada u timu
  • Stalno zaposlenje
  • Slobodan vikend

Kontakt osoba: Atila Klinocki Kliknite za broj telefona