Todor Hotels d.o.o.

locationBeograd, Knez Mihailova 27

Kompanija Todor Hotels, stekla je reputaciju u modnoj industriji počev od 1989. godine. Danas, Todor Hotels d.o.o. u svom sastavu poseduje Belgrade Art hotel **** u centru prestonice, Knez Mihailova 27, kao i restoran tradicionalne srpske kuhinje “Šešir moj” u Beogradu (Skadarska 21, Skadarlija).

U cilju daljeg unapređenja poslovanja i jačanja stručnog tima raspisujemo konkurs za radno mesto:

Konobar / Konobarica

U Belgrade Art Hotelu **** u Beogradu

Opis posla:

  • Rad u a la carte restoranu
  • Naplata, izdavanje računa

Od kandidata se očekuje sledeće:

  • Tačno, odgovorno i blagovremeno obavljanje radnih dužnosti i poštovanje radne discipline
  • Poštovanje postavljenih procedura rada i primena istih
  • Posvećenost, brzo učenje, dobre komunikativne sposobnosti, timski rad, ljubaznost

Uslovi:

  • Srednja škola, ugostiteljski smer
  • Najmanje 1 godina radnog iskustva u ugostiteljskom objektu
  • Osnovno komunikacijsko znanje engleskog jezika

Mi Vam nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju i uspešnom timu
  • Internu i eksternu edukaciju
  • Mogućnost ličnog usavršavanja, napredovanja, adekvatnu zaradu u skladu sa iskustvom i zalaganjem
  • Okvirna plata: 35.000,00 - 40.000,00 RSD

Ukoliko smatrate da ste adekvatna osoba za traženo radno mesto, molimo Vas da svoju prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Konkurs je otvoren do popune. Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.