J.u.A. Frischeis d.o.o. Nova Pazova

locationNova Pazova, Nova Pazova

Kompanija J.u.A. Frischeis d.o.o. na teritoriji Srbije uspešno posluje preko 10 godina. Naše poslovanje se zasniva na veleprodaji i maloprodaji proizvoda od drveta i na bazi drveta, građevinskog materijala od drveta, okova za nameštaj i građevinsku stolariju, dok u uslužnom delu kupcima nudimo sve vrste obrade pločastih materijala: CNC obrada, sečenje po meri, kantovanje, krojenje i spajanje furnira i usluge presovanja.

Potreban nam je:

Operater na mašinama za CNC obradu, kanterici i raskrajaču

Nova Pazova

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema - IV stepen
  • Iskustvo u radu na raskrajaču, kanterici i CNC mašini
  • Poželjno poznanje rada na računaru
  • Prebivalište na teritoriji opštine Stara Pazova i okolna mesta

Opis posla:

  • Rad na mašinama za sečenje, kantovanje i CNC obradu
  • Odgovornost i samostalnost u radu
  • Spremnost na rad u smenama

Kompanija nudi zaposlenima stabilna radna mesta, redovnu isplatu zarada i dobre uslove za rad.