Univerexport d.o.o. Novi Sad

locationBeograd, Beograd

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine. U proteklih 28 godina stvoreno je prepoznatljivo ime. Univerexport je svoju delatnost razgranao kroz široku prodajnu mrežu i prodajne objekte koji su prepoznatljivi po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama.

Usled proširenja obima posla nudimo Vam mogućnost da postanete deo našeg uspešnog tima na poziciji:

Kasir - Prodavac

Ada, Kać, Inđija, Beograd, Bečej, Kikinda, Kanjiža, Novi Sad, Zrenjanin, Subotica, Stara Pazova, Nova Pazova, Sombor

Opšti uslovi:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Obavljanje aktivnosti u vezi sa naplatom robe na fiskalnim kasama gotovinski, čekovima i drugim instrumentima plaćanja
  • Komuniciranje sa potrošačima u cilju pružanja informacija o proizvodima i samom objektu, upućivanje na poslovođu objekta u slučaju eventualnih reklamacija
  • Pakovanje robe potrošačima na kasi
  • Posluživanje potrošača željenom robom
  • Rad na odeljenju, izlaganje robe, praćenje rokova i isticanje cena

Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu popunjavanjem formulara sa obaveznom naznakom - Kasir-prodavac 317.