Adria gaming d.o.o. Beograd - Novi Beograd

locationBeograd, Beograd

Elite slot klub je član Apex gaming group,vodeće međunarodne kompanije koja se bavi igrama na sreću sa sedistem u Austriji.Zbog povećanja obima posla i proširenja na teritoriju Srbije potrebne su devojke za rad na poziciji:

Operater u slot klubu

Beograd
(vise izvršilaca)

Opis posla

  • Prijem, uplata i isplata dobitnih tiketa
  • Komunikacija sa igračima i davanje potrebnih informacija vezanih za uslove i način igranja
  • Staranje o bezbednosti novčanih sredstava i opreme za rad u slot klubu
  • Vođenje dnevne dokumentacije u skladu sa zakonom
  • Služenje toplih i hladnih napitaka igračima
  • Osnovno održavanje urednosti radnog prostora

Uslovi

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Obavezno osnovno poznavanje rada na računaru
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Kandidat ne sme biti krivično gonjen ili osuđivan

Pogodnosti

  • Stalan i siguran posao
  • Redovna primanja
  • Neto plata 50.000,00 RSD
  • Profesionalna obuka
  • Mogućnost napredovanja

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem CV-a elektronskim putem.