Alfa Distribucija d.o.o. Beograd

locationBeograd, Ljube Nedića 30

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti, preduzeće Alfa Distribucija d.o.o., sa sedištem u Beogradu Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

Serviser malih kućnih aparata i računarske periferije

Mesto rada: Beograd

TRAŽIMO:

  • Servisera za rad u servisu našeg uvoznog programa
  • Reč je o malim kućnim aparatima, potrošačkoj elektronici, kao i profesionalnim mašinama za pranje, sušenje i peglanje veša

OPIS POSLA:

  • Provera uređaja koji stižu u okviru garantnog roka
  • Defektaža kvarova
  • Procena isplativosti servisnih intervencija i izveštavanje
  • Popravak uređaja koji su u garanciji kao i onih koji su van garantnog roka
  • Vođenje precizne evidencije o statusu zaprimljenih uređaja
  • Vođenje precizne evidencije o lageru rezervnih delova
  • Blagovremeno izveštavanje o statusu i rezultatima rada servisa
  • Korišćenje našeg programa u kome se vodi kompletna evidencija zaprimljenih uređaja, servisne evidencije i razduživanja kupaca malih aparata i računarskih periferija
  • Serviseri koji pokažu interesovanje i potencijal za servisiranje profesionalne opreme biće obučavani i osposobljavani za servisne intervencije na terenu, komunikaciju sa stranim vendorima (na engleskom ili francuskom jeziku) kao i slati na obuke u Francuskoj

USLOVI:

  • Poželjno je iskustvo u radu i servisiranju dela ili celog asortimana koji je naveden
  • Poznavanje rada i servisiranje elektronskih sklopova različitih namena a koji se koriste u savremenom domaćinstvu
  • Vozačka dozvola B kategorije. Poželjno iskustvo u vožnji
  • Iskustvo u radu na računaru – poznavanje rada u Excel-u i ostalim paketima
  • Znanje engleskog jezika

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinamičan posao u našem timu
  • Redovnu i stimulativnu zaradu uz mogućnost napredovanja u skladu sa rezultatima
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.