Vila Bela Ruža 022

locationSremska Mitrovica, Stevana Sremca 89a

Vila Bela Ruža je porodična vila koja je ispunjena toplinom, gostoprimstvom i udobnošću.Svojom ponudom koncipirana je tako da ispunjava zahteve kako poslovnih gostiju tako i gostiju koji Sremsku Mitrovicu posećuju kao turisti.Vila Bela Ruža kategorisana je sa četiri zvezdice i nalazi se u neposrednoj blizini reke Save, na samom keju, prepunom zelenila, svežeg vazduha i sunca.

Ono što lokaciju čini još atraktivnijom je blizina auto puta što olakšava dolazak do vile. U sve tajne, čari i zanimljivosti ovoga grada, i kako ga možete najlakše obići i upoznati, možete najlakše obići i upoznati, može Vas uputiti naše ljubazno osblje.Kao vila velikog kapaciteta sa 12 soba i 27 raspoloživih kreveta pogodan je za kongresni turuzam, a spreman je da isprati sva dešavanja sa većim brojem učesnika.Takođe je pogodan za poslovne ljude i tranzitne putnike.

Profesionalni odnos prema radu i zavidan nivo organizacije dostignut je u prvim godinama rada ugostiteljskog objekta i stalno se usavršava.

Potreban nam je:

Konobar

Sremska Mitrovica

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Bazično znanje o industriji hrane i pića

Opis posla:

  • Poznavanje jelovnika i karte pića
  • Usluživanje klijenata, predstavljanje menija i uzimanje porudžbina
  • Rad na računarskim kasama i izrada računa
  • Komunikacija sa ostalim odeljenjima u cilju ispunjavanja zahteva gostiju
  • Servis pića i hrane
  • Održavanje higijenskih standarda tokom smene
  • Izvršavanje svih dužnosti po regulativama menadžera

Potrebne veštine i osobine:

  • Odlične komunikacione i prezentacione sposobnosti,fleksibilnost rada u smenama, timski duh, odgovornost.

Nudimo:

  • Ugostiteljski objekat Vila Bela Ruža se vrlo profesionalno i odgovorno odnosi prema svojim zaposlenima, što podrazumeva ispunjavanje svega što je postignuto dogovorom između poslodavca i zaposlenog, u skladu sa Zakonom o radu uz mogućnost napretka ukoliko pokaže sposobnost i interesovanje.