Darkom d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd

DARKOM DOO je kompanija koja u oblasti transporta posluje više od 28 godina. Transportnim uslugama pokrivamo kompletnu teritoriju Srbije. Specijalizovani smo za prevoz robe široke potrošnje. Flota kojom raspolažemo uključuje vozila nosivosti od 2 do 25 tona različitih temperaturnih režima prevoza, što nam omogućava da odgovorimo na sve zahteve naših klijenata.

Ukoliko i Vi želite da budete deo uspešnog tima Darkom d.o.o u Beogradu, pruža Vam se mogućnost da to i postanete na radnom mestu:

Vozač teretnog vozila

Opis posla:

  • Prevoz, isporuka i istovar robe na destinacijama definisanim u dispečerskih dokumentima
  • Učestvuje u utovaru i istovaru robe i materijalno odgovara za robu koju je preuzeo po dokumentaciji prilikom utovara
  • Staranje o dokumentaciji koja prati prevoz robe (faktura, prevoznica, otpremnica)
  • Stara se o higijeni u vozilu i tovarnom prostoru
  • Komunikacija sa klijentima i kolegama
  • Kontrola temperature i ostalih neophodnih uslova za prevoz robe

Uslovi za kandidate:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • C kategorija
  • Poželjno radno iskustvo u vožnji motornih vozila
  • Visok nivo odgovornosti, koncentracije i pažljivosti u saobraćaju

Šta nudimo:

  • Fiksnu zaradu i stimulativni bonus u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Okvirna plata: 60.000,00 - 90.000,00 RSD

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za izazov i dinamiku ovog radnog mesta i spremni ste za rad na terenu, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.