Tatravagonka Bratstvo d.o.o. Subotica

locationSubotica, Bikovački put 2,

DOO Tatravagonka Bratstvo Subotica raspisuje konkurs za radno mesto:

Električar

(Rad na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja.)

Subotica

Opis posla:

  • izvodi sve električarske radove na elektroinstalacijama, mašinama i ostaloj opremi sa pogonom i upravljanjem na električnu energiju
  • radi na planskom i interventnom održavanju transformatorskih stanica:
    • kontroliše sve parametre rada transformatorskih stanica obavlja dnevne, nedeljne i mesečne preglede transformatorskih stanica o čemu vodi evidenciju i u slučaju primećenih nedostataka pristupa njihovom otklanjanju
    • proverava ispravnost osigurača, sklopki i svih elemenata zaštite transformatora i u slučaju neispravnosti preduzima odgovarajuće mere za sanaciju istih
    • vrši uključenje i isključenje transformatorskih stanica prema potrebama i zahtevima
    • u slučaju havarije pronalazi uzrok kvara i samostalno pristupa otklanjanju istog
  • radi na planskom i interventnom održavanju kranova, dizalica, mašina, transportnih sredstava, uređaja za zavarivanje i ostale opreme i uređaja sa pogonom na električnu energiju:
    • tokom eksploatacije kranova, dizalica, mašina, transportnih sredstava, uređaja za zavarivanje i ostale opreme vrši sve popravke-zamene dotrajalih ili oštećenih elemenata elektroopreme
    • u slučaju havarije i kvara samostalno pronalazi uzrok kvara i pristupa njegovom otklanjanju uz pomoć elektrošema, tehničke dokumentacije mašina i odgovarajućih instrumenata i alata
    • izrađuje ormane sa elektroopremom za kranove, dizalice, mašine i uređaje, vrši montažu ormana i kompletne elektroopreme i stavlja ih u funkciju

Uslovi:

  • školska sprema: III – IV stepen školske spreme odgovarajuće struke (elektro)
  • radno iskustvo: minimum 2 godine na poslovima u struci
  • posebni uslovi: potrebno zadovoljenje zdravstvene sposobnosti predviđene Aktom o proceni rizika (prethodni ili periodični lekarski pregled)
  • Posebna znanja: Uverenje o stručnoj osposobljenosti

Lični profil:

  • tačnost, aktivna angažovanost, posvećenost poslu, urednost i spremnost za timski rad, razmišljanje, kooperativnost, komunikativnost, odlučnost

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem ili poštom na dole navedenu adresu. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

"TATRAVAGONKA BRATSTVO" DOO
Bikovački put 2, 24000 Subotica

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona