Naton Human Resources Agency

locationBeograd, Makenzijeva 53
Card image cap

TRAŽIMO AGENTA PRODAJE U CALL CENTRU

Zbog novih projekata na kojima marketinška agencija DIGITAL AZUT radi, u potrazi smo za novim članovima tima na poziciji:

PRODAJNI AGENT U CALL CENTRU

Beograd

Prodajni agent zadužen je za ostvarivanje saradnje s novim klijentima i produživanje saradnje s klijentima koji se već oglašavaju na jednoj od najvećih platformi za B2B marketing MOJA DELATNOST.

Opis posla i zaduženja:

  • Komunikacija s novim klijentima
  • Saradnja s postojećim klijentima
  • Predstavljanje usluga marketinške agencije DIGITAL AZUT
  • Usvajanje novih znanja i veština

Šta očekujemo od vas:

  • Poznavanje OFFICE paketa
  • Dobar ste pregovarač i komunikativni ste
  • Preuzimate inicijativu
  • Kolegijalni ste i spremni na timski rad
  • Odgovoran pristup poslu, poštovanje dogovorenih rokova
  • Spremnost za rad u timu

Nudimo Vam:

  • Početnu platu od 40.000 rsd + BONUSE uz mogućnost brzog napredovanja
  • Stalno usavršavanje i sticanje novih veština i znanja
  • Organizacija raznovrsnih edukativnih događaja u okviru agencije
  • Aktivan i dinamičan posao u telemarketingu
  • Zaposlenje na određeno vreme uz mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Zabavan posao u dinamičnom timu, gde možete i dobro zaraditi!