Pro Kolekt d.o.o. Beograd

locationBeograd, Bulevar Mihajla Pupina 10v
Card image cap

Potreban nam je:

Call centar operater

(Sektor prodaje)
Beograd

Opis posla:

  • Svakodnevna telefonska komunikacija sa potencijalnim klijentima
  • Pružanje svih informacija, odlazni – dolazni pozivi
  • Unošenje podataka u određene aplikacije / baze
  • Mogućnost rada po smenama / prema rasporedu poslodavca

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme (SSS)
  • Iskustvo od minimum 6 meseci na prodajno - marketinškim aktivnostima
  • Znanje rada na računaru (poznavanje MS Office paketa i internet)
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika

Profil kandidata:

  • Dobre komunikacione i pregovaračke veštine
  • Sposobnost za uspešno rešavanje problema u zadatom roku
  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu, timski duh
  • Visok nivo samoinicijative i motivacije za postizanje rezultata

Nudimo:

  • Dinamičan i odgovoran posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Kontinuirano stručno usavršavanje, treninge, obuke
  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja uz ostvarene rezultate