Tr Gumzela G-Store PR Luka Vulić

locationNiš, Niš

G-Store se bavi prodajom cigareta, alkoholnih i bezalkoholnih pića, elektronskih dopuna i ostale robe široke potrošnje.

Potrebni su nam izvršioci na radnom mestu:

Prodavac u lokalima (m/ž)

Za grad Niš

Opis poslova:

  • Prodaja robe široke potrošnje
  • Komunikacija sa kupcima
  • Rad na kasi
  • Praćenje stanja zaliha i trebovanje robe
  • Dopuna rafova i frižidera
  • Održavanje higijene objekta

Šta očekujemo od Vas:

  • Ljubaznost i strpljenje u komunikaciji
  • Usmerenost na kupca
  • Proaktivan pristup prodaji
  • Spremnost za rad u smenama (I smena od 7h do 15h, II smena od 15h do 23h, III smena od 23h do 07h)

Nudimo Vam:

  • Adekvatnu obuku za rad uz nadzor i pomoć iskusnih kolega
  • Osnovnu zaradu u iznosu od 30.000 dinara, isplatu preko računa i uvek na vreme, sa uredno plaćenim porezima i doprinosima
  • Prijavu na osiguranje od prvog dana rada i zdravstveno osiguranje za Vas i članove porodice
  • Dodatne novčane bonuse i materijalne nagrade za ostvarenje targeta i vanredne rezultate i zalaganje

Ukoliko ste zainteresovani da postanete deo našeg tima, pozivamo Vas da pošaljete Vašu radnu biografiju.

Napominjemo da će biti kontaktirani samo kandidati koji na osnovu utvrđenih kriterijuma uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 18.07.2019.