Euro Top Alati d.o.o.

locationBeograd, Željka Milivojevića 18, Kaluđerica

EURO TOP ALATI DOO je mlada, brzorastuća, firma koja se bavi uvozom i distribucijom ručnog alata, sa sedištem u Beogradu - Kaluđerici. Naši kupci su maloprodaje raspoređene širom Srbije.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Magacinski radnik

Beograd - Kaluđerica

OPIS POSLA

  • Sortiranje i raspoređivanje robe na police
  • Priprema i kontrola robe za dostavu
  • Pakovanje robe za brzu poštu
  • Prijem robe
  • Lepljenje deklaracija na proizvode
  • Održavanje magacinskog prostora

USLOVI

  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Orijentisanost ka timskom radu i sposobnost preuzimanja inicijative

NUDIMO

  • Ugovor na neodređeno vreme nakon probnog perioda, uz prijavu od prvog dana
  • Redovnu i sigurnu zaradu
  • Rad u prijatnoj atmosferi sa mogućnošću daljeg napredovanja i usavršavanja

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.