MK Group d.o.o. Beograd

locationBeograd, Takovska 49

88 Rooms Hotel nastao je iz jedinstvene vizije hotelijerstva, kao rezultat nadahnutog rada mladog i kreativnog tima inspirisanog nesputanim beogradskim duhom. Namenjen je gostima koji radije biraju topao, prijateljski ambijent, kao i nenametljivi profesionalizam.

Naš poslovni sistem otvoren je za Vas koji želite da učite i razvijate se zajedno sa nama, tražite mogućnost da iskažete svoje ideje i veštine, sa lakoćom prihvatate izazove i spremni ste da budete važna karika u lancu naših vrednosti.

Nudimo Vam priliku da se pridružite našem timu na poziciji:

KONOBAR /ICA

Beograd

Opis posla:

  • Rad u a la carte restoranu i Lobby baru
  • Posluživanje gostiju na doručku
  • Doček gostiju;
  • Posluživanje hrane i pića;
  • Komunikacija sa gostima;
  • Komunikacija sa ostalim departmanima unutar organizacije;
  • Staranje o higijeni, inventaru i sredstvima za rad;
  • Rad na banketima;

Uslovi za kandidate:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine iz oblasti ugostiteljstva, turizma i druge vrste;
  • Minimum godinu dana iskustva na istim ili sličnim pozicijama;
  • Poznavanje osnovnog nivoa engleskog jezika;
  • Razvijene komunikacione veštine;
  • Odgovornost;