Vendox d.o.o.

locationSubotica, Tuk Ugarnice 14
Card image cap

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Operater na CNC mašini (Trumpf)

1 izvršilac na probijačici
1 izvršilac na savijačici
Subotica

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Obavljanje radnih zadataka na mašini u skladu sa dobijenim radnim nalozima
  • Kontrolisanje ispravnosti rada mašine za vreme svog rada
  • Zastoje i greške koje ne može otkloniti odmah prijavljuje menadžeru proizvodnje ili procesnom inženjeru
  • Popunjava radne naloge i liste u zadatom roku

Uslovi:

  • SSS - poželjno mašinskog ili elektro smera
  • Poželjno iskustvo u metalnoj industrijskoj proizvodnji
  • Poznavanje rada na računaru
  • Razumevanje tehničkih crteža
  • Poželjno iskustvo u radu sa limovima i složenijim oblicima probijanja i perforacija
  • Neophodna je tačnost, preciznost, tehnička pismenost

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Konkurentnu platu
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Sva ostala zakonom zagarantovana prava

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.