Wok republic Bg d.o.o.

locationBeograd, Francuska 5

Wok Republic je lanac restorana brze azijske hrane specijalizovan za wok, jela sa nudlama i pirinčem koja se spremaju u otvorenoj kuhinji i tako donose uzbudljivo iskustvo ukusa, mirisa i boja koje samo pijace u Aziji poseduju.

Potreban nam je:

Vozač - dostavljač

Beograd

Opis posla:

  • Pakuje i nosi porudžbine u skladu sa procedurama kompanije
  • Dostavlja porudžbine korisnicima na naznačena mesta
  • Vrši pregled isporuke kako bi se uverio da su korisnici dobili poručeno
  • Održava stalnu komunikaciju sa menadžerom zaduženim za dostavu

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Iskustvo u vožnji skutera do 50 kubika
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Redovna mesečna primanja
  • Obrok u restoranu
  • Mogućnost napredovanja
  • Okvirna plata: 45.000,00 - 60.000,00 RSD

Ukoliko želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam CV do 07.08.2019.