Elitas d.o.o.

locationBeograd, Autoput za Zagreb 22, Zemun
Card image cap

www.elitas-belgrade.com

Zbog povećanja obima posla tražimo dinamične, samoorganizovane i visokomotivisane kandidate za rad na radnom mestu:

Elektrotehničar

2 izvršioca, Beograd

Opis posla:

  • Izrada i sklapanje elektrosklopova u pogonu
  • Montaža, održavanje i servis na terenu

Opšti i posebni uslovi za rad na radnom mestu:

  • SSS, elektrotehnička škola
  • Radno iskustvo u struci minimum 2 godine
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Psiho-fizička sposobnost za rad na terenu

Beneficije:

  • Rad u afirmisanoj kompaniji
  • Pozitivna radna atmosfera
  • Dinamičan i raznovrstan posao
  • Stabilnost poslovanja i redovna zarada
  • Mogućnost zarade po učinku i za dodatno zalaganje
  • Topli obrok, naknada za rad na terenu, naknada za prevoz
  • Rad 5 dana u nedelji
  • Prekovremeni rad po potrebi, plaćen uvećano
  • Obuka za rad obezbeđena

Odgovornosti:

  • Realizacija posla u zadatom kvalitetu i rokovima
  • Primena mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Ispunjavanje zahteva zakonskih i internih propisa i procedura
  • Poštovanje i očuvanje ugleda poslodavca

Konkurs je otvoren do 23.07.2019.

 Konkuriše se preko Infostud platforme. Priložiti Radnu biografiju na srpskom jeziku.