RK Plast d.o.o.

locationSubotica, Majšanski put 169

Preduzeće RK-plast d.o.o. Subotica postoji od 2005. godine. Bavimo se proizvodnjom PE proizvoda i štampom na iste (kese tregerice, džakovi za smeće, kese za zamrzivač, apotekarske kese, butik kese, folije).

Potreban nam je:

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Mesto zaposlenja: Subotica

Uslovi:

  • Radna pozicija zahteva korektnu i svakodnevnu saradnju sa radnim kolektivom i pretpostavljenima.
  • Radno iskustvo nije obavezno ali je poželjno.

Opis posla:

  • Rad na traci i pakovanje robe.
  • Održavanje radnog prostora i radne mašine.

Rad po smenskom redosledu:

  • Rad u tri smene po 8 sati (vikendi slobodni).

Nudimo:

  • Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnosti stalnog zaposlenja.
  • Konstantno usavršavanje i učenje rada na mašinama.
  • Redovna isplata mesečnih primanja