S-Group d.o.o. Gornji Milanovac

locationNovi Sad, Put šajkaškog odreda br. 7D

Društvo “S-GROUP” DOO je osnovano 1999. godine i bavi se proizvodnjom i distribucijom boja i lakova na teritoriji Republike Srbije i zemljama u regionu.

Konstantno investiramo u znanje, infrastrukturu, opremu i kadrove.

Preduzeće je tržišno orijentisano tako da sa svojim partnerima gradi dugoročne dobre poslovne odnose i stalno unapređuje kvalitet usluga koje kupci očekuju.

Dobra poslovna filozofija i opredeljenost za tržišni pristup dovodi do kontinuiranog rasta i stalne potrebe za novim kadrovima.

Osnovni cilj i zadatak je da tržištu obezbedimo što širi asortiman kvalitetnih proizvoda po najpovoljnijim tržišnim uslovima kako bismo zadovoljili krajnjeg kupca i time sa našim zaposlenima postigli zajednički cilj. Našu snagu čine zaposleni i naši partneri, a uspeh, koji postižemo nas motiviše da odlučno idemo napred.

Društvo S – GROUP DOO raspisuje konkurs za zaposlenog na radnom mestu:

MAGACIONER

Novi Sad

Osnovna zaduženja zaposlenog:

  • Vrši istovar robe i prijem iste u magacin
  • Vrši utovar i isporuku robe
  • Upravlja viljuškarom
  • Sortira i komisionira robu
  • Vrši utovar, istovar i klasiranje robe/ambalaže
  • Odgovora za ispravnost i stanje robe
  • Odgovora za ispravnost dokumentacije koja prati robu
  • Odgovora za higijenu magacina i manipulativnog prostora van magacina
  • Podnosi izveštaje direktoru poslovnice

Uslovi za radno mesto:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno prethodno iskustvo na poslovima u logistici i magacinu
  • Poželjno posedovanje sertifikata za upravljanje viljuškarom
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Spremnost za timski rad

Nudimo:

  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Nakon rada na određeno vreme, mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • Mogućnost edukovanja i usavršavanja

CV poslati elektronskim putem.

Kandidate za koje budemo zainteresovani, pozvaćemo na razgovor.