EL-EX Garant

locationBeograd, Resavska 16a

EL-EX Garant je srpsko preduzeće za inžinjering, spoljnu i unutrašnju trgovinu osnovano 1991. godine u Beogradu. Mi smo lideri na domaćem tržištu u oblasti protiv eksplozivne zaštite. Naše proizvode i usluge koriste preduzeća u naftnoj, namenskoj, hemijskoj i prehrambenoj industriji.

Potreban nam je:

Serviser opreme - elektrotehničar

Beograd

Opis posla:

  • Rad u prostorijama preduzeća na popravci, servisu i remontu opreme i uređaja i rad na terenu na istim poslovima.
  • Trening i obuka obezbeđeni u prostorijama preduzeća.

Uslovi:

  • Minimalno IV stepen elektro smer obrazovanja, vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Redovna mesečna primanja, prijava, topli obrok, prevoz, dnevnice, stručno usavršavanje i osposobljavanje.