Forma Ideale d.o.o. Kragujevac

locationKragujevac, Skladišni centar 13
Card image cap

Potreban nam je

Radnik u proizvodnji

Kragujevac

Opis posla:

  • izvođenje operacija kantovanja, bušenja, mašinskog čišćenja na poverenoj mašini u skladu sa uputstvom za rukovanje mašinom
  • neposredno radi na, mašini, na poslovima pomoćnika operatera na protočnim CNC ili mehanički podesivim mašinama za sečenje, kantovanje ili bušenje i radne komade dovodi u zonu ulaganja u mašinu, kao i na poslovima izrade nedeljivih spojeva
  • priprema potreban repromaterijal – kant trake, lepak, prateću dokumentaciju, ID listove, nalepnice i drugo, uklanjanja radne komade sa radnog stola mašine, odlaže obrađene komade na transportna sredstva
  • obavlja poslove linijskog pakovanja i zatvaranja paketa gotovih proizvoda koji obuhvataju pomoćne poslove na pripremi linija za pakovanje paketa gotovih proizvoda (dopremanje ambalažnog materijala – kartona, stiropora, lepljivih traka i sl – do radnog mesta pakera
  • obavlja poslove utovara i istovara manuelnim putem
  • obavlja poslove zaštite robe folijom, kartonom i sl.

Uslovi za prijavu:

  • poželjno radno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • SSS
  • poželjno poznavanje rada CNC mašina
  • izražene sposobnosti za organizovan i precizan rad

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.