Family Heritage doo

locationBeograd, Mije Kovačevića 7A
Card image cap

Hotel Heritage raspisuje konkurs za prijem:

Pomoćnih kuvara

(više izvršilaca)
Beograd

Uslovi:

  • Radno iskustvo poželjno, nije obavezno
  • Obrazovanje iz sfere kulinarstva
  • Rad u smenama (I i II smena)
  • Spremnost na  timski rad i dogovor

Opis posla:

  • Aktivno učešće i asistiranje kuvarima u pripremi A la carte jela u skladu sa menijem restorana i vršenje pripreme za jela
  • Održavanje higijene radnog prostora i procesa rada

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom kolektivu, sa profesionalnim Chefom uz primenu najsavremenije opreme i tehnika pripreme jela
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja iz oblasti kulinarstva i restoraterstva
  • Poštovanje dogovorenih uslova i redovne isplate
  • Plaćen prekovremeni rad
  • Radna uniforma i ostala profesionalna sredstva za rad

Za sve informacije pozvati broj telefona Kliknite za broj telefona kontakt osoba: Srđan F&B Menadžer