Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

locationSubotica, Subotica,

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o. za svog klijenta, uglednu ino kompaniju u auto industriji, traži motivisane kandidate za poziciju:

Operater u proizvodnji m/ž

Mesto rada: Subotica

Opis posla:

  • Rad na proizvodnoj liniji uz odgovorno korišćenje opreme
  • Vođenje brige o funkcionalnosti opreme
  • Preuzimanje odgovornosti za kvalitet proizvoda i očuvanje radnog prostora

Uslovi:

  • Motivisanost, odgovornost i savesnost
  • Sposobnost rada u timu
  • Spremnost za rad u smenama

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu
  • Plaćen putni trošak
  • Priliku za sticanje iskustva u internacionalnoj kompaniji
  • Prijavljen radni odnos u skladu sa zakonom
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijavite se na brojeve telefona:
Kliknite za broj telefonaKliknite za broj telefona