A&P d.o.o. Beograd

locationBeograd, Beograd

A&P d.o.o., Preduzeće za proizvodnju osvežavajućih pića je ovlašćena punionica Pepsi proizvoda, sa sedištem u Dobanovcima, u Beogradu.

Pravno lice je osnovano u januaru 1998. godine od kada poseduje ekskluzivni ugovor o punjenju i prodaji Pepsi proizvoda sa PepsiCo International.

 A&P d.o.o. nastoji da obezbedi zdrav rast poslujući u okruženju gde zaposleni, partneri, potrošači i zajednica prepoznaju naše kvalitete i vrednosti - odgovornost, integritet, pouzdanost, posvećenost i kompetentnost.

Za podršku našem timu marketinga tražimo kandidate za poziciju:

 SERVISER RASHLADNIH UREĐAJA

1 izvršilac, Dobanovci

Opis posla:

  • Preventivni pregled i redovno održavanje i servisiranje rashladnih uređaja i post mix aparata.

Uslovi:

  • SSS tehničke struke;
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima održavanja rashladnih uređaja;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Odgovornost, odlučnost i zrelost.

A&P d.o.o. vam nudi izazovnu i odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada i mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem unapređenju naših marketinških rezultata, molimo vas da svoju prijavu i biografiju, pošaljete elektronskim putem.

 Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Diskrecija dostavljenih biografija je zagarantovana.