Agromarket d.o.o. Kragujevac

locationInđija, Vojvode Putnika bb, Severoistočna Radna Zona,

Agromarket je vodeći proizvođač, zastupnik i distributer širokog portfolia proizvoda na tržištu Zapadnog Balkana. Od početne delatnosti kompanije, veleprodaje i maloprodaje osnovnim repromaterijalom za primarnu poljoprivrednu proizvodnju u regionu centralne Srbije, kompanija Agromarket je tokom 25 godina izrasla u jedan od vodećih snabdevača tržišta pesticidima, semenskom robom i garden uređajima u celom regionu.

Efikasnost Agromarketa prvenstveno zavisi od kvalitetnih ljudi. Agromarket podstiče komunikaciju, timski rad i zalaganje. Verujemo u zapošljavanje na osnovu kvalifikacija i mogućnost napredovanja. Posvećeni smo napretku svih zaposlenih i boljim uslovima.

VILJUŠKARISTA - MAGACIONER

Mesto rada: Inđija

Opis posla:

  • Odvajanje i pakovanje robe
  • Rukovanje komisionim i visokoregalnim viljuškarom
  • Utovar i istovar robe, pravilno skladištenje po robnim grupama, provera rokova upotrebe i kompletnosti dokumentacije robe

Uslovi:

  • Iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
  • Poželjno uverenje o osposobljenosti za rad viljuškarom

Nudimo Vam:

  • Rad u najsavremenijem magacinu