Stig d.o.o.

locationBeograd, Vladimira Mitrovica 30f,

Firmi STIG koja se bavi izradom, prodajom i ugradnjom proizvoda za zaštitu od sunca, odnosno trakstih zavesa, rolo zavesa, venecijanera i svih vrsta sistema tendi i suncobrana. Radi proširenja proizvodnih kapaciteta, raspisuje konkurs za tri izvršioca na poziciji:

Monter

Beograd

Opis posla:

  • Radno vreme od 08 – 18 h
  • Rad na proizvodnji pomenutih proizvoda
  • Rad na terenu na montaži pomenutih proizvoda

Uslovi:

  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima montaže
  • Prednost vozačka dozvola „B“ kategorije
  • Spremnost na kolegijalni i timski rad
  • Ozbiljnost i predanost poslu
  • Rad sa zadatim vremenskim okvirima

Nudimo vam:

  • Redovnu isplatu zarade
  • Stimulaciju po raznim segmentima
  • Profesionalnu opremu za rad
  • Posao na neodređeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja

Vašu prijavu i / ili CV možete poslati elektronskim putem.

Više informacija možete dobiti na telefonKliknite za broj telefona ili mobilni br.Kliknite za broj telefona Kliknite za broj telefona