Komo-YU d.o.o.

locationLedine-Surčinski put, Beograd
Card image cap

Spoljno trgovinska firma

KOMO-YU d.o.o.

Osnovana je 2002. godine sa sedištem u Beogradu. Od samog osnivanja, osnovna delatnost firme je bazirana na prodaji i tehničkoj podršci pri odabiru industrijske armature.

Potreban nam je:

MAGACIONER/VILJUŠKARISTA

Novi Beograd – Ledine

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Potrebno radno iskustvo upravljanja viljuškarom, poželjan sertifikat za upravljanjem istim
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Osnovne dužnosti i zadaci:

  • Prijem robe u magacin uz kontrolisanje kvaliteta i kvantiteta primljene robe i vođanje evidencije o prijemu i izdavanju robe
  • Vođenje brige o postojećoj robi u magacinu, vršenje popisa robe, izdavanje robe
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme robe
  • Održavanje magacinskog prostora, pakovanje i sortiranje robe
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Nudimo:

  • Stalni radni odnos nakon zadovojavajućeg probnog rada od 6 meseci
  • Redovnu platu
  • Radno vreme ponedeljak – petak 8-16 h

Prijave slati isključivo elektronskim putem.

Rok za konkurisanje je 26.07.2019.