Mia Mara d.o.o.

location Bulevar kralja Aleksandra 100, Beograd

Kompanija MIAMARA doo je jedna od vodećih modnih kompanija na tržištu Srbije, sa 20 godina dugom tradicijom zastupanja najpoznatijih svetskih brendova:

Max Mara, Giorgio Armani, Twin Set, Red Valentino, Marella, Weekened Max Mara, Max & Co, Elisabetta Franchi, Marina Rinaldi, Tory Burch, Stuart Weitzman, Furla, Just Cavalli, COCCINELLE, DiegoM, N21, Benetton, Sisley...

Kompanija je za svoj početak izabrala italijanske brendove Benetton i Sisley. Sama filozofija MIAMARA je podržala Benetton misiju da je moda multukulturalna i da treba da zadovolji sve segmente života jedne porodice. Benetton je brend u kome su odgajane brojne generacije, koje su mu ostale verne i kao odrasli ljudi i prenele ljubav prema brendu i na svoje mališane.

MIAMARA će i u budućnosti predano raditi na uvođenju novih modnih brendova sa željom da ispuni sve potrebe svojih klijenata.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Prodavac

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Profesionalan odnos sa kupcima
  • Prodaja robe
  • Prijem robe
  • Adekvatno izlaganje robe
  • Briga o higijeni i čistoći prodajnog objekta i robe
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog

Nudimo:

  • Redovnu zaradu i kontinuirano usavršavanje
  • Prijatno radno okruženje

Uslovi za kandidata:

  • Minimum SSS
  • Odlične sposobnosti komunikacije i dobre veštine prezentacije
  • Dobre prodajne sposobnosti
  • Ozbiljne i odgovorne osobe sa radnim navikama koje veruju sebi
  • Komunikativne i sigurne u nastupu sa profesionalnim i pozitivnim pristupom
  • Entuzijazam, kreativnost, energičnost i snalažljivost
  • Spremnost za timski rad i želja za napredovanjem

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, ispunjavate navedene uslove i želite da budete deo tima pozivamo Vas da pošaljete svoju radnu biografiju (CV) sa fotografijom elektronskim putem najkasnije do 26.07.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.