Antenall d.o.o.

locationLjiljane Krstić 24, Beograd
Card image cap

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Asistent tehničke podrške

Beograd (Altina)

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima, pružanje tehničke podrške kupcima preko telefona, mail-om i preko teamviewer-a iz oblasti video nadzora i alarmnih Sistema.
  • Pružanje podrške prodajnom i projektnom timu u vidu tehničkih informacija.

Uslovi:

  • Minimum SSS (tehničko usmerenje),
  • Poželjno je poznavanje oblasti Tehničke zaštite (Video nadzor, Alarmni sistemi, PP žaštita, kontrola pristupa),
  • Engleski jezik – srednji nivo (obavezna provera),
  • Rad na računaru, poznavanje osnova računarskih mreža,
  • Poznavanje rada u MS Office paketu,
  • Timski rad,
  • Komunikativnost.

Nudimo:

  • Siguran posao i redovnu platu,
  • Edukacija i konstantno usavršavanje,
  • Rad u uspešnom timu,
  • Dobre uslove rada sa visokom tehnologijom.

Radno iskustvo na sličnim poslovima je poželjno ali nije obavezno.

Uz CV obavezno priložiti i fotografiju.