SioMont

locationBulevar Revolucije 41, Kaluđerica, Beograd

SIOMONT G.R. je privatna firma, osnovana 1991. godine. Osnovna delatnost jeste izrada i montaža građevinske bravarije i čeličnih konstukcija.

Potreban nam je:

Bravar – varilac

Beograd

Potrebni uslovi:

  • Stručna sprema: III stepen – tehničko usmerenje
  • Radno iskustvo na istim ili srodnim poslovima
  • Poželjno je znanje čitanja tehničkih crteža

Opis posla:

  • Iskustvo u radu sa CO2 i elektro aparatom
  • Poželjno iskustvo u radu sa Argonom (nije obavezno)
  • Iskustvo u izradi i montaži metalnih konstrukcija
  • Rad u radionici i na terenu (montaža)

Nudimo Vam:

  • Osmočasovno radno vreme
  • Neradan vikend
  • Plaćanje po satu
  • Početna satnica 320 dinara
  • Mogućnost napretka i stalnog radnog odnosa
  • Sistem nagrađivanja
  • Plaćeni putni troškovi
  • Plaćanje na 15 dana

Kontakt telefon: Kliknite za broj telefona