locationBeograd, bul. Milutina Milankovića 1b,
Card image cap

Pojačavamo proizvodni tim sa

Radnik u proizvodnji - grafička dorada i montaža

Beograd

Opis posla:

  • Posao se sastoji od raznih operacije grafičke dorade na lokaciji Novi Beograd koje uključuju sastavljanje ambalaže, proizvodnju brošura, proizvodnju reklamnog materijala, pripremu materijala za montažu na terenu, manje montaže na terenu u vidu lepljenja folije, postavljanja promo tehnike ili banera, dekorisanja enterijera.

Uslovi:

  • Poželjne veštine su poznavanje grafičke dorade i montiranja velikih formata.
  • Obavezno aktivan vozač.
  • Povremeno angažovanje na dostavi robe.

Nudimo:

  • Print Shop je kompaktna radna ekipa koja svojim zaposlenima pruža human pristup i međuljudske odnose što i očekuje od svakog zaposlenog.
  • Ova radna pozicija obezbeđuje česte promene radnih postupaka, male serije i brojne grafičke tehnike. Obavezno je učenje i usavršavanje radnih sposobnosti tokom rada.