Calzedonia Danube d.o.o.Beograd (Novi Beograd)

locationBeograd, Beograd,
Card image cap

Potreban nam je:

PRODAVAC

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Upoznavanje kupaca sa robom, cenama, eventualnim popustima i svim drugim informacijama od značaja za kupca
  • Ljubazan, kulturan, predusretljiv i nenametljiv odnos prema kupcu
  • Prodaja robe, pakovanje robe
  • Izdavanje isečka fiskalnog računa
  • Nenametljiva kontrola kupaca u cilju predupređivanja i sprečavanja krađe
  • Prijem robe, kontrola i upoređivanje naziva i količine robe – sa pratećom dokumentacijom
  • Održavanje higijene prodajnog objekta
  • Asistencija i učešće pri periodičnim i redovnim popisima

Očekujemo:

  • Srednja ili viša stručna sprema – ekonomskog usmerenje, gimnazija
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Potrebno radno iskustvo vezano za opis poslova
  • Spremnost na rad sa ljudima
  • Sklonost timskom radu

Nudimo:

  • Trening i uvođenje u posao
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Plaćeni troškovi prevoza