Hair Style

locationBeograd, Bulevar Zorana Đinđića 71,

Hair Style frizerski salon već 15 god. uspešno posluje na Novom Beogradu kod beogradske Arene. Salon koristi vrhunske preparate za negu i styling kose. Pored frizerskih usluga salon pruža usluge manikira, pedikira i drugih tretmana za ulepšavanje.

Potreban nam je:

Muški frizer

Beograd
Broj izvršilaca: 1

Opis posla

  • Frizerskom salonu Hair Style je potreban muški frizer sa dugogodišnjim iskustvom koji poseduje svoj alat.
  • Dolaze u obzir i kandidati sa manje iskustva.
  • Našim radnicima omogućavamo konstantno usavršavanje kroz seminare i edukacije.

Uslovi:

  • Minimum godinu dana
  • Stručna sprema SSS
  • Odgovoran, vredan, ljubazan

Nudimo:

  • Odlični uslovi za rad i napredovanje
  • Usavršavanje u poslu
  • Dobra zarada
  • Puno radno vreme
  • Stalni radni odnos
  • Plata 50.000 dinara