Altes d.o.o.

locationBačka Palanka, Stevana Hatale 29,

Preduzeću Altes d.o.o. Bačka Palanka, u partnerstvu sa MOL Serbia d.o.o. koje se bavi prodajom naftnih derivata i dodatnog asortimana, potrebna je odgovorna osoba na radnom mestu:

Točilac goriva

 Bačka Palanka

Uslovi:

  • Završena osnovna škola
  • Komunikativnost, motivisanost, orijentisanost na kupca
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Posvećenost u radu
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Spremnost za rad u timu

Glavna zaduženja:

  • Pružanje usluge točenja goriva
  • Aktivna prodaja i nuđenje
  • Obavljanje dopunske usluge kupcima – pranje stakala, kontrola pritiska vazduha u pneumaticima
  • Učestvovanje u prijemu goriva i ostale robe namenjene prodaji na benzinskoj stanici

Nudimo:

  • Prijava od prvog dana i mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme
  • Redovna isplata zarade, godišnji odmor i regres
  • Plaćen putni trošak

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, možete konkurisati slanjem Vašeg CV-ja elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.