Blue line d.o.o.

locationBeograd, Slobodana Jovića 15v,

Blue Line je trgovinsko preduzeće specijalizovano za prodaju kablova i ostalih elektromaterijala, na malo i veliko. Od osnivanja 1991. godine prateći zahteve tržišta kontinuirano proširujemo svoju ponudu i unapređujemo poslovanje. Tokom višegodišnjeg uspešnog poslovanja postali smo jedan od vodećih isporučioca kablova svih vrsta i namena.Širok asortiman robe na lageru i pružanje usluga prevoza garantuje efikasnu realizaciju ugovorenih poslova. Sedište preduzeća je u Jajincima, gde se nalazi kancelarijski i magacinski prostor. Pored toga raspolažemo i sa magacinskim prostorom u Dobanovcima, površine 3000m² otvorenog i 1000m² zatvorenog magacinskog prostora. Maloprodajni objekat se nalazi u Sarajevskoj ulici i poznat je po kvalitetnoj ponudi i konkurentnim cenama. Naše opredeljenje za brzo i tačno ispunjavanje preuzetih obaveza je garancija uspešne poslovne saradnje.

Pomoćnik magacionera

Beograd

Opis posla:

  • Prijem robe, kvantitativna i kvalitativna kontrola robe
  • Odlaganje i smeštaj robe
  • Odgovornost za prateću dokumentaciju
  • Priprema i izdavanje robe iz magacina
  • Vršenje popisa robe
  • Održavanje magacinskog prostora
  • Pakovanje robe
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu poslodavca

Od kandidata očekujemo:

  • Odgovornost, pedantnost i preciznost u radu
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:

  • Redovna primanja
  • Rad u uspešnom i perspektivnom okruženju