FMB d.o.o.

locationŠabac, Cerovac

Firma FMB d.o.o. Cerovac je osnovana 1998. godine i bavi se proizvodnjom plastične ambalaže.

Zbog povećanog obima posla dajemo oglas za prijem radnika na radno mesto:

Radnik u proizvodnji

Više izvršilaca
Mesto rada: Cerovac (Šabac)

Uslovi:

  • stručna sprema: II, III, IV, V ili VI stepen

Opis posla i zadaci:

  • detaljno kontrolisanje kvaliteta gotovog proizvoda - boca i kantica
  • praćenje ispravnosti rada automatskih mašina za pakovanje prazne plastične ambalaže
  • pripremanje neophodne sirovine za mašine za nesmetano obavljanje proizvodnog procesa
  • ažurnost i tačnost izvršavanja postavljenih radnih zadataka
  • otpremanje gotovih proizvoda u magacin
  • rad u smenama u trajanju od 8 sati dnevno

Nudimo:

  • obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja posla koji se obavlja
  • dinamičan posao
  • redovna primanja i mogućnost stalnog zaposlenja
  • organizovan prevoz iz Šapca

Prijave sa biografijom dostaviti elektronskim putem, putem Infostud sajta ili na samoj lokaciji firme:

FMB d.o.o.
Valjevski put bb
15224 Cerovac

Br. tel: Kliknite za broj telefonaKliknite za broj telefona

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.